Polska, odznaka żołnierska 4 Pułku Piechoty Legionów

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:24:20
158978
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka żołnierska 4 Pułku Piechoty Legionów, wzór 4 (w kształcie okrągłej tarycz, swastyka wpisana w okrąg - zatwierdzona) numerowana 319, nakrętka sygnowana W. GONTARCZYK / WARSZAWA / MIODOWA 19
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 40 mm, srebro
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 31

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 30
Ilość odsłon: 662

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 250 zł
4)  1 050 zł
5)  380 zł
6)  340 zł
7)  300 zł