Polska, odznaka pamiątkowa Przyczółek Kijów, 1920

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:24:00
158977
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Przyczółek Kijów, 1920, jednoczęściowa, numerowana 157, w tarczy panorama Kijowa z Mostem na Dnieprze, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 44 x 44 mm
Literatura: Stela 14.2.10, Sawicki/Wielechowski s. 666

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 594

1)  1 050 zł
2)  1 050 zł
3)  360 zł
4)  330 zł
5)  300 zł
6)  300 zł
7)  125 zł
8)  120 zł