Polska, odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego "1918 Kaniów"
Zakończenie: 24-05-2018 22:23:40
158976
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa II Korpusu Wschodniego "1918 Kaniów", odmiana jednoczęściowa, bez nazwiska wykonawcy na rewersie, nakrętka sygnowana Jan Knedler / Warszawa Nowy Świat 45 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 44 x 42 mm |
Literatura: | Stela 6.17.b, Sawicki/Wielechowski s. 629 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1203