Polska, odznaka Pociąg Pancerny „Śmiały”

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:23:00
158974
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Pociąg Pancerny „Śmiały”, jednoczęściowa, w formie okręgu, w centralnej części pociąg, u dołu wieniec laurowy, u góry napis PANCERNY ŚMIAŁY, z nakrętką niesygnowaną
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ∅ 46 mm
Literatura: Stela 13.53, Sawicki/Wielechowski s. 323

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 386

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 300 zł
4)  1 250 zł
5)  800 zł