Polska, odznaka oficerska 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska
Zakończenie: 24-05-2018 22:22:20
158972
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka oficerska 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska, wzór 1 (bez miniatury Srebrnego Krzyża Orderu Virtuti Militari); odznaka trzyczęściowa, krzyż emaliowany na biało (po bokach daty i nr. pułku), tarcza z Orłem emaliowana na czerwono, nie numerowana na rewersie, z nakrętką sygnowaną J. Michrowski Grawer Warszawa Nowy Świat 15 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | 40 x 40 mm, prawdopodobnie kopia |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 68-69 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 1365