Polska, odznaka oficerska 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:22:20
158972
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka oficerska 34 Pułku Piechoty - Biała Podlaska, wzór 1 (bez miniatury Srebrnego Krzyża Orderu Virtuti Militari); odznaka trzyczęściowa, krzyż emaliowany na biało (po bokach daty i nr. pułku), tarcza z Orłem emaliowana na czerwono, nie numerowana na rewersie, z nakrętką sygnowaną J. Michrowski Grawer Warszawa Nowy Świat 15
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 40 x 40 mm, prawdopodobnie kopia
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 68-69

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 295

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  280 zł
4)  150 zł