Polska, duża odznaka 1 Pułku Ułanów
Zakończenie: 24-05-2018 22:21:20
158969
Opis: | Polska - I wojna światowa 1914-1918, duża odznaka 1 Pułku Ułanów, w formie tarczy, z obwódką, inicjały 1 PU, w dolnej części daty II VIII 1914 / V XI 1916, z nakrętką sygnowaną /B. Szulecki Grawer Warszawa Krakowskie Przedm. 21/ |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ∅ 40 mm, mosiądz |
Literatura: | Stela 2.21.a, Sawicki/Wielechowski s. 159 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 1093