Polska, odznaka 3 Pułku piechoty Legionów - Jarosław

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:21:00
158968
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 3 Pułku piechoty Legionów - Jarosław, dwuczęściowa, elementy łączone za pomocą lutowania (gwiazda i krzyż), punce na prawym ramieniu gwiazdy i napisy KARPATY BUKOWINA BESARABIA WOŁYŃ, na krzyżu zapisane LEG 3 PUŁK POL
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 42 x 42 mm
Literatura: Stela 2.16, Sawicki/Wielechowski s. 27-28

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 37
Ilość odsłon: 742

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  780 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  155 zł