Polska, odznaka żołnierska 2 Pułku Artylerii Polowej Kielce

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:20:40
158967
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka żołnierska 2 Pułku Artylerii Polowej Kielce, na kształt krzyża maltańskiego, na ramionach napisy, w centralnej części Orzeł (lutowany) bita z kontrą, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 43 x 34.5 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 229

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 256

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  460 zł
4)  280 zł