Polska, odznaka żołnierska 2 Pułku Artylerii Polowej Kielce
Zakończenie: 24-05-2018 22:20:40
158967
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka żołnierska 2 Pułku Artylerii Polowej Kielce, na kształt krzyża maltańskiego, na ramionach napisy, w centralnej części Orzeł (lutowany) bita z kontrą, z niesygnowaną nakrętką |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal 43 x 34.5 mm |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 229 |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 814