Polska, odznaka 1 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego - Wilno

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:20:20
158966
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka 1 Pułku Piechoty Legionów Józefa Piłsudskiego - Wilno, Wzór III, zatwierdzony w roku 1929, jednoczęściowa, z nakrętką sygnowaną A. NAGALSKI / I KRAJ. MEDALJERNIA / WARSZAWA / BIELAŃSKA 16
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 32 x 32 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski 22

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 358

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  440 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  220 zł
7)  145 zł
8)  135 zł