Polska, odznaka żołnierska 1 Pułk Artylerii Polowej - Wilno

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:20:00
158965
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka żołnierska 1 Pułk Artylerii Polowej - Wilno, z nakrętką sygnowaną Sz. B . Sz. (Stanisław Szyk i Bronisław Szulecki - Warszawa, Krakowskie Przedmieście 21)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: żelazo 33 x 33 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski 228

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość przebić: 13
Ilość odsłon: 254

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  880 zł
4)  450 zł
5)  330 zł
6)  310 zł