Polska, odznaka Gwiazda Przemyśla, 1920

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:19:40
158964
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Gwiazda Przemyśla, 1920, przyznawana uczestnikom walk o oswobodzenie miasta Przemyśl toczonych od 1 listopada 1918 do 16 maja 1919 podczas wojny polsko-ukraińskiej; jednoczęściowa, sygnowana na rewersie E.M. UNGER LWÓW oraz numerowana 6614
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 54 x 44 mm, z uszkiem ale bez wstążki
Literatura: Stela 13.63.a, Sawicki/Wielechowski s. 669

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 317

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  190 zł
4)  180 zł
5)  125 zł
6)  90 zł
7)  50 zł