Polska, odznaka Gwiazda Przemyśla, 1920
Zakończenie: 24-05-2018 22:19:40
158964
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Gwiazda Przemyśla, 1920, przyznawana uczestnikom walk o oswobodzenie miasta Przemyśl toczonych od 1 listopada 1918 do 16 maja 1919 podczas wojny polsko-ukraińskiej; jednoczęściowa, sygnowana na rewersie E.M. UNGER LWÓW oraz numerowana 6614 |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 54 x 44 mm, z uszkiem ale bez wstążki |
Literatura: | Stela 13.63.a, Sawicki/Wielechowski s. 669 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 1727