Polska, znaczek 2 Pułku Ułanów (wersja żołnierska)

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:19:20
158963
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, znaczek 2 Pułku Ułanów (wersja żołnierska)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 21 x 13 mm, mocowanie z niesygnowaną nakrętką
Literatura: Stela 2.22.a var., Sawicki/Wielechowski 160 var.

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość przebić: 6
Ilość odsłon: 257

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  55 zł