Polska, odznaka pamiątkowa Polskiego Dowództwa na Wschodzie 1918-1919

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:19:00
158962
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiego Dowództwa na Wschodzie 1918-1919, odznaka jednoczęściowa, rewers z kontrą, nakręta sygnowana S. Lipczyński Warszawa
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 34 x 34 mm, uszkodzony gwint
Literatura: Stela 13.59, Sawicki/Wielechowski s. 625

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 15
Ilość odsłon: 156

1)  145 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  85 zł
6)  38 zł
7)  36 zł