Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej 1919

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:17:00
158956
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej 1919, na rewersie numeracja BB 998, z sygnowaną nakrętką J Michrowski grawer Warszawa Nowy Świat 15
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, 32 x 32 mm
Literatura: Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618-619

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 604

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  260 zł
4)  240 zł
5)  230 zł
6)  140 zł
7)  140 zł
8)  50 zł