Polska, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej 1919

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:16:40
158955
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Polskiej Organizacji Wojskowej 1919, na rewersie numeracja E 62, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 32 x 32 mm, tłoczona w blaszce cynkowej
Literatura: Stela 3.10, Sawicki/Wielechowski s. 618-619

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 12
Ilość odsłon: 256

1)  210 zł
2)  210 zł
3)  195 zł
4)  140 zł
5)  60 zł