Polska, odznaka pamiątkowa I Korpusu Polskiego generała Dowbóra-Muśnickiego
Zakończenie: 24-05-2018 22:16:20
158954
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa I Korpusu Polskiego generała Dowbóra-Muśnickiego, dwuczęściowa, składająca się z krzyża łacińskiego i Orzełka na tarczy z dwiema skrzyżowanymi szablami, brak numeracji, nakrętka sygnowana E.B. |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony 40 x 25 mm |
Literatura: | Stela 6.13, Sawicki/Wielechowski s. 628, Muzeum Sztuki Medalierskiej nr.2 s. 44 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1147