Polska, odznaka pamiątkowa I Korpusu Polskiego generała Dowbóra-Muśnickiego

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:16:20
158954
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa I Korpusu Polskiego generała Dowbóra-Muśnickiego, dwuczęściowa, składająca się z krzyża łacińskiego i Orzełka na tarczy z dwiema skrzyżowanymi szablami, brak numeracji, nakrętka sygnowana E.B.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony 40 x 25 mm
Literatura: Stela 6.13, Sawicki/Wielechowski s. 628, Muzeum Sztuki Medalierskiej nr.2 s. 44

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 17
Ilość odsłon: 372

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  350 zł
4)  270 zł
5)  125 zł
6)  120 zł
7)  115 zł
8)  105 zł