Polska, odznaka 4 Pułku Piechoty Legionów - Kielce

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:16:00
158953
Opis: Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka 4 Pułku Piechoty Legionów - Kielce, Wzór II, w formie swastyki, w centralnej części Orzełek i napisy ROK WOJNY / ZASŁUGA / 1915-16 / 4 P P; na prawym boku kontrmarka, nakrętka sygnowana MENNICA PAŃSTWOWA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: aluminium 39 x 39 mm
Literatura: Stela 2.17.a, Sawicki/Wielechowski s. 30

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 499

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  490 zł
4)  410 zł
5)  300 zł