Polska, odznaka oficerska 2 Pułku Altylerii Polowej - Kielce

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:15:40
158952
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka oficerska 2 Pułku Altylerii Polowej - Kielce, na kształt krzyża maltańskiego, emaliowana na biało, na ramionach napisy, w centralnej części Orzeł; z nakrętką sygnowaną "S. Lipczyński Warszawa"
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 43 x 35 mm
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 229

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 10
Ilość odsłon: 251

1)  1 600 zł
2)  1 600 zł
3)  1 500 zł