Polska, odznaka oficerska 2 Pułku Altylerii Polowej - Kielce
Zakończenie: 24-05-2018 22:15:40
158952
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka oficerska 2 Pułku Altylerii Polowej - Kielce, na kształt krzyża maltańskiego, emaliowana na biało, na ramionach napisy, w centralnej części Orzeł; z nakrętką sygnowaną "S. Lipczyński Warszawa" |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 43 x 35 mm |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s. 229 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 450