Polska, odznaka pamiątkowa Kampanii Wschodniej za Gródek-Tarnopol-Bartatów-Gołogóry, 1920

Cena wylicytowana: 3 300 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:15:20
158951
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka pamiątkowa Kampanii Wschodniej za Gródek-Tarnopol-Bartatów-Gołogóry, 1920, Orzełek Legionowy w centralenj części krzyża, na bokach napisy, z niesygnowaną nakrętką
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal 36 x 36 mm
Literatura: Stela 13.60

Cena końcowa: 3 300 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 613

1)  3 300 zł
2)  3 200 zł
3)  2 800 zł
4)  540 zł
5)  350 zł
6)  340 zł
7)  130 zł
8)  120 zł
9)  110 zł
10)  105 zł
11)  100 zł
12)  95 zł