Polska, odznaka Obrońców Kresów Wschodnich 1919

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:15:00
158950
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Obrońców Kresów Wschodnich 1919, Wzór I, jednoczęściowa, bita z głęboką kontrą, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony 44 x 44 mm
Literatura: Stela 13.13.a, Sawicki/Wielechowski s. 655-656

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 344

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  110 zł
5)  65 zł
6)  60 zł