Polska, odznaka Stowarzyszenia Byłych Legionistów Polskich 1914-1918

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:14:40
158949
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, odznaka Stowarzyszenia Byłych Legionistów Polskich 1914-1918, Rewers gładki z sygnaturą J. WALENTA KRAKÓW
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 47 x 36 mm, z niesygnowaną nakrętką
Literatura: Stela 2.41, Sawicki/Wielechowski s. 614

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 731

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  120 zł