Polska, Krzyż Obrony Lwowa z orderem Virtuti Militari i mieczami, 1921

Cena wylicytowana: 490 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:14:00
158947
Opis: Polska - II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Obrony Lwowa z orderem Virtuti Militari i mieczami, 1921, herb miasta Lwowa, wokoło LWÓW 1/XI-22/XI 19-18, odznaka jednoczęściowa, na stronie odwrotnej wygrawerowany numer 2153, nakrętka sygnowana E.M. Unger Lwów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 38 x 38 mm, mosiądz ocynkowany, z nakrętką
Literatura: Stela 13.12, Sawicki/Wielechowski s. 658

Cena końcowa: 490 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość przebić: 28
Ilość odsłon: 760

1)  490 zł
2)  480 zł
3)  410 zł
4)  350 zł
5)  270 zł