Polska, odznaka adwokacka
Zakończenie: 24-05-2018 22:11:40
Polska, odznaka adwokacka
159030
Opis: | Polska - I wojna światowa 1914-1918, odznaka adwokacka, noszona w latach 1924 - 1929 jako element stroju adwokatów, odznakę stanowi Orzeł na wieńcu z liści dębowych, tło za nim emaliowane na czerwono, pod nim napis PRAWO HONOR OJCZYZNA na tle białej emalii, na rewersie litera S, zastępcza nakrętka, całość łączona czterema nitami |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony i srebrzony 54 x 49 mm, naprawiana emalia |
Literatura: | Sawicki s. 179 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 3959