Polska, medal na 200. lecie Odsieczy Wiedeńskiej 1883

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:10:20
158940
Opis: Polska - XIX wiek, medal na 200. lecie Odsieczy Wiedeńskiej 1883, medal sygnowany GŁOWACKI, Aw: Popiersie Jana III Sobieskiego w prawo, JAN III SOBIESKI KRÓL POLSKI, Rw: Herb Krakowa, gałązki laurowe i napis PAMIĄTKA 200 LETNIEJ ODSIECZY WIEDNIA 1883
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 23 mm, 4.02 g
Literatura: H-Cz. 7998

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 906

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  120 zł
5)  65 zł
6)  48 zł
7)  44 zł
8)  40 zł
9)  36 zł
10)  32 zł