Niemcy, talar, 1624
Zakończenie: 24-05-2018 22:05:40
Niemcy, talar, 1624
158894
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I 1615-1656, talar, 1624, Drezno, odmiana z łabędziem przed cyframi daty na rewersie |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 29.01 g, niewielkie uszkodzenia tła na awersie |
Literatura: | Clauss/Kahnt 156, Davenport 7601, Merseburger 1032, Schnee 818 |
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 179