Niemcy, talar, 1611

Niemcy, talar, 1611

Niemcy, talar, 1611

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:05:20
159008
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Jan Jerzy I i August 1611-1615, talar, 1611, Drezno
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.02 g, ciemna patyna
Literatura: Dav. 7573, Kahnt 12, Schnee 782

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 184

1)  1 350 zł
2)  1 350 zł
3)  1 250 zł
4)  960 zł
5)  940 zł
6)  900 zł