Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Cena wylicytowana: 1 750 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:03:20
158893
Opis: Niemcy - Löwenstein-Wertheim-Rochefort - książe Karol Tomasz 1735-1789, talar, 1769, Wertheim
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.81 g, zółtawa patyna
Literatura: Davenport 2407 B

Cena końcowa: 1 750 zł
Cena wywoławcza: 1 650 zł
Cena szacunkowa: 2 750 zł
Ilość odsłon: 163

1)  1 750 zł
2)  1 700 zł
3)  1 650 zł