Niemcy, talar pośmiertny, 1666

Cena wylicytowana: 2 000 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:00:40
159022
Opis: Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy 1635-1666, talar pośmiertny, 1666, Zellerfeld, Aw: Jedenastowierszowa pozioma inskrypcja, wokoło napis, Rw: Czaszka u podnóża bezlistnego drzewa, wokoło napisy
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.87 g, stara patyna
Literatura: Dav. 6376, Welter 824

Cena końcowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 372

1)  2 000 zł
2)  2 000 zł
3)  1 600 zł