Niemcy, talar pośmiertny, 1666
Zakończenie: 24-05-2018 22:00:40
159022
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Wolfenbüttel - August Młodszy 1635-1666, talar pośmiertny, 1666, Zellerfeld, Aw: Jedenastowierszowa pozioma inskrypcja, wokoło napis, Rw: Czaszka u podnóża bezlistnego drzewa, wokoło napisy |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.87 g, stara patyna |
Literatura: | Dav. 6376, Welter 824 |
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 402