Niemcy, talar, 1719 C

Niemcy, talar, 1719 C

Niemcy, talar, 1719 C

Cena wylicytowana: 800 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 22:00:00
159000
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg - Jerzy I 1714-1727, talar, 1719 C, Zellerfeld
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.18 g, patyna
Literatura: Dav. 2077, Welter 2231

Cena końcowa: 800 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 7
Ilość odsłon: 170

1)  800 zł
2)  780 zł
3)  760 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  620 zł