Niemcy, talar, 1639
Zakończenie: 24-05-2018 21:59:20
Niemcy, talar, 1639
158998
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Fryderyk zu Celle 1636-1648, talar, 1639, Clausthal, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 28.89 g; małe uszkodzenie obrzeża widoczne najlepiej na godzinie 4 od strony rewersu, ale egzemplarz z ładną prezencją |
Literatura: | Dav. 6494, Welter 1414 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 287