Niemcy, talar, 1639

Niemcy, talar, 1639

Niemcy, talar, 1639

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:59:20
158998
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Fryderyk zu Celle 1636-1648, talar, 1639, Clausthal, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.89 g; małe uszkodzenie obrzeża widoczne najlepiej na godzinie 4 od strony rewersu, ale egzemplarz z ładną prezencją
Literatura: Dav. 6494, Welter 1414

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 202

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł