Austria, 20 krajcarów, 1841 A

Austria, 20 krajcarów, 1841 A

Austria, 20 krajcarów, 1841 A

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:56:40
205791
Opis: Austria - Ferdynand I 1835-1848, 20 krajcarów, 1841 A, Wiedeń
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna na rewersie
Literatura: Herinek 231

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 93

1)  55 zł
2)  50 zł