Austria, 15 krajcarów, 1685

Austria, 15 krajcarów, 1685

Austria, 15 krajcarów, 1685

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:56:20
205792
Opis: Austria - Leopold I 1657-1705, 15 krajcarów, 1685, Mainz
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Herinek 1108

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 303

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  85 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł