Austria, dwutalar, bez daty

Austria, dwutalar, bez daty

Austria, dwutalar, bez daty

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:55:40
159020
Opis: Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, dwutalar, bez daty, Hall, wybity z okazji ślubu arcyksięcia z Klaudią Medycejską w 1626 r. (emisja z 1635 r.), na rewersie napis otokowy zakończony krzyżykiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 57.42 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 161

1)  1 800 zł