Austria, dwutalar, bez daty
Zakończenie: 24-05-2018 21:55:40
Austria, dwutalar, bez daty
159020
Opis: | Austria - arcyksiążę Leopold V 1619-1632, dwutalar, bez daty, Hall, wybity z okazji ślubu arcyksięcia z Klaudią Medycejską w 1626 r. (emisja z 1635 r.), na rewersie napis otokowy zakończony krzyżykiem |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 57.42 g, ciemna patyna |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 303