Austria, talar, 1616

Austria, talar, 1616

Austria, talar, 1616

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:55:20
158988
Opis: Austria - arcyksiążę Maksymilian III 1602-1618, talar, 1616, Hall, Aw: Duże popiersie w prawo, po bokach data 16-16, wokoło napis, Rw: Tarcza herbowa, wokoło napis
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.48 g, uszkodzenia na rancie
Literatura: Dav. 3322 var., M.-T. 414

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 145

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  720 zł
4)  700 zł
5)  620 zł