Polska, 1 złoty, 1922-1939

Polska, 1 złoty, 1922-1939

Polska, 1 złoty, 1922-1939

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:46:20
158932
Opis: Polska - Krotoszyn - 56. Pułk Piechoty, 1 złoty, 1922-1939, Spółdzielnia Żołnierska 56 Pułku Piechoty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: uszkodzenie obrzeża
Literatura: Bartoszewicki 52.5 (R7a)

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 193

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  160 zł
4)  155 zł
5)  150 zł