Polska, 1 złoty, 1958

Polska, 1 złoty, 1958

Polska, 1 złoty, 1958

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:31:40
159101
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 1 złoty, 1958, Warszawa, PRÓBA, NIKIEL - trzykrotny napis ZŁOTY przedzielony kłosami
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: nikiel, nakład 500 sztuk, minimalne uszkodzenie
Literatura: Parchimowicz P218a

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 18
Ilość odsłon: 327

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  1 100 zł
5)  960 zł
6)  920 zł
7)  880 zł
8)  800 zł
9)  680 zł
10)  660 zł