Polska, 10 złotych, 1971

Polska, 10 złotych, 1971

Polska, 10 złotych, 1971

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:25:20
158737
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1971, Warszawa, FAO - Chleb Dla Świata / globus i kłosy /, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład: 51.800 sztuk, ładna patyna
Literatura: Parchimowicz P275a

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 3
Ilość odsłon: 89

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  24 zł