Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:24:40
158726
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, wklęsły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, 31 mm, nakład: 30.000 sztuk, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz P241a

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 172

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  30 zł
4)  24 zł