Polska, 5 złotych, 1935

Polska, 5 złotych, 1935

Polska, 5 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:22:20
205730
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: złotawa patyna na obrzeżu
Literatura: Parchimowicz 118b

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 5
Ilość odsłon: 170

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  50 zł