Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Polska, 10 złotych, 1939

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:20:40
205718
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: punktowa ciemna patyna na awersie
Literatura: Parchimowicz 124f

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 159

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  125 zł
4)  115 zł
5)  105 zł
6)  100 zł
7)  95 zł
8)  90 zł