Polska, szeląg litewski, 1660 TLB

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:13:40
159400
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety litewskie, szeląg litewski, 1660 TLB, Ujazdów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: moneta w pudełku NGC z oceną AU50 BN, bardzo łądnie zachowana, brązowa patyna
Literatura: Kop. 3586

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 282

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  55 zł
4)  48 zł