Polska, szóstak, 1662 GBA

Polska, szóstak, 1662 GBA

Polska, szóstak, 1662 GBA

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:12:40
159396
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1662 GBA, Lwów, REX POL ET SVE na awersie
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rewers wybity uszkodzonym stemplem
Literatura: Kop. 1666 (R2)

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 473

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł
4)  60 zł