Polska, grosz, 1593

Polska, grosz, 1593

Polska, grosz, 1593

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:06:20
158980
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, grosz, 1593, Olkusz, Aw: Popiersie króla i napis wokoło, u dołu słoneczko i dzban, Rw: Tarcze herbowe i napis wokoło, u dołu Topór, rzadka odmiana ze znakami menniczymi - słoneczko i dzban pod popiersiem króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: PN80-Dut.08B (R6), Kop. 737 (R5), Tyszkiewicz 12 mk

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 473

1)  2 100 zł
2)  2 000 zł
3)  1 000 zł
4)  940 zł
5)  900 zł