Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Polska, grosz, 1579

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:02:00
159042
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - miasto Gdańsk, grosz, 1579, Gdańsk, na awersie kropka kończy napis
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: delikatna złotawa patyna, moneta czyszczona
Literatura: Kop. 7433 (R2), CNG 130

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 294

1)  500 zł
2)  500 zł
3)  480 zł
4)  430 zł
5)  390 zł
6)  300 zł
7)  250 zł
8)  240 zł