Polska, trojak, 1584
Zakończenie: 24-05-2018 21:01:20
Polska, trojak, 1584
159044
Opis: | Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1584, Olkusz, odmiana z literami G - H po bokach Orła i Pogoni, na awersie STEPHA D G REX PO M D L |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadki, nierówna patyna |
Literatura: | Iger O.84.2.- ale inna odmiana napisu (PO zamiast POL), typowe popiersie dla monety z półlewkiem ( jak O.84.3) |
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 248