Polska, trojak, 1584

Polska, trojak, 1584

Polska, trojak, 1584

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 21:01:20
159044
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1584, Olkusz, odmiana z literami G - H po bokach Orła i Pogoni, na awersie STEPHA D G REX PO M D L
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, nierówna patyna
Literatura: Iger O.84.2.- ale inna odmiana napisu (PO zamiast POL), typowe popiersie dla monety z półlewkiem ( jak O.84.3)

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 237

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  340 zł
4)  300 zł