Polska, puło ruskie, 1371-1379

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:56:20
205779
Opis: Polska - Władysław Opolczyk 1371-1379, puło ruskie, 1371-1379, Lwów, Aw: Litera W w rozecie, w polu małe rozetki złożone z kółek, Rw: Korona królewska w rozecie
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadkie
Literatura: Крижанівський 5б, H-Cz.5633 (R4), Gum.H. 399

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 218

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  155 zł