Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:48:40
157320
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Krzyż kawalerski / Krzyż grecki z kulkami i pierścieniami w kątach
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.82 g, gięty, dwa pęknięcia
Literatura: CNP typ VI

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 70

1)  30 zł