Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:48:00
157323
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Litera A, Szeliga, pod nimi przekreślone S / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.09 g, gięty
Literatura: CNP typ IV

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 133

1)  30 zł