Niemcy, denar krzyżowy, X/XI w.

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:47:00
157311
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy, X/XI w., Kapliczka z krzyżykiem wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.25 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 103

1)  30 zł