Cesarstwo Rzymskie, denar, 164-169

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 24-05-2018 20:36:00
159316
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) 164-182, denar, 164-169, Rzym, Aw: Popiersie Lucilli w prawo, LVCILLA AVGVSTA; Rw: Wenus stojąca w lewo, trzymająca Wiktorię na dłoni oraz wsparta na tarczy, VENVS VICTRIX
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: RIC 786

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 163

1)  75 zł
2)  70 zł